niedziela, 21 października 2012

Gotowa na zimę

Kochane,

Z ręką na sercu mogę ogłosić że jestem przygotowana na sezon zimowy,czekam na przymrozki i śnieg!
Nie no żart,śniegu nie lubię ale cóż zrobić tego się nie uniknie.

Wczoraj udałam się na poszukiwanie butów i o dziwo za długo nie musiałam szukać.Wiedziałam co chcę,jak to ma wyglądać,więc była tylko kwestia znalezienia :) Trafiłam do Boot Square,mnóstwo ciekawych modeli butów jak dla mnie.Po ok. 20 minutach wyszłam z zadowolona z butami w rękach :D
Dziwne było to że jeszcze nie ma zimy,a dużo modeli butów zimowych przeceniają.Moje akurat załapały się na przecenę i jestem zadowolona z tego,bo zazwyczaj co roku kupuję inne buty.


Są dłuuuugie,o coś takiego właśnie mi chodziło.Wygodne,takie do chodzenia na co dzień,bo to było mi potrzebne.
Potrzebowałam również kurtki,ponieważ moja już niedomaga,dwa lata mi służyła ale teraz pójdzie w kąt.
Ostatnio wam pisałam przygodę z poszukiwania kurtki,tym razem było inaczej :D
Poszłam,podeszłam na pierwsze stoisko,przymierzyłam i kupiłam :D To był szybki zakup,ale jestem z niego zadowolona.Uwielbiam połączenie czerni ze złotem na wszelkiego typu ubraniach,butach itd. Urzekł mnie ten płaszczyko/kurtka bo to długość pośrednia tak mi się wydaje,zamkiem na plecach.Super rozwiązanie.Ważną rzeczy był dla mnie też kaptur,ponieważ w starej kurtce tego mi brakowało,jest to jednak uciążliwe szczególnie jak pada śnieg.

Dzisiejszy dzień strasznie mnie wymęczył,zrobiłam mnóstwo kilometrów,więc uciekam do łóżka pod koc,na jakiś fajny film :)

Pozdrawiam :*

2 komentarze:

 1. Buty nie w moim stylu. Ja przelatam w moich ogrzewanych adidasach i kozakazach z zeszłego roku. Tylko za kurtką muszę się rozejrzeć. Na szczęścię większość zimy spędzę na południu Europy :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy ma inny gust,więc rozumiem :)
   A tej zimy to zazdroszczę :)

   Usuń

Instagram